Menu

510250815 510607227 61-2923394 biuro@prb-adam.pl

Wykańczanie domów

Profesjonalne wykańczanie domów

Prócz usługi budowania domów na podstawie projektów architektonicznych, nasza firma zajmuje się także kompleksowym wykańczaniem domów. Nasza oferta jest niezwykle bogata, gdyż obejmuje nie tylko wnętrze budynku, ale też pokrycie dachowe, możemy także wykonać dla naszych Klientów atrakcyjną nawierzchnię na posesji, która dopełni pięknego wizerunku nowego domu i będzie idealnym zwieńczeniem wspólnych wysiłków architekta, Inwestora i naszych. Gwarantujemy doskonałe efekty funkcjonalne i wizualne, o czym można przekonać się, oglądając nasze przykładowe realizacje, przede wszystkim jednak warto zapoznać się dokładnie z naszą ofertą, by dowiedzieć się, co możemy zrobić dla naszych Klientów.

Kompleksowe wykańczanie domów mieszkalnych

Gdy zastajemy dom w stanie surowym, zaczynamy wykańczanie domu od instalacji, bez których nie można się obyć. Są to instalacje wodno-kanalizacyjne, centralne ogrzewanie, instalacje gazowe, przeciwpożarowe, a nawet klimatyzacja, wentylacja i chłodnictwo. Można więc powierzyć nam kompleks prac związanych z przystosowaniem budynku mieszkalnego do użytkowania, mając przy tym gwarancję, że wszystkie instalacje zostaną wykonane w sposób zapewniający ich niezawodne i bezpieczne działanie i pełną funkcjonalność. Bardzo dbamy przy tym o względy estetyczne, dlatego wszystkie instalacje wykonujemy podtynkowo, zapewniając piękny wygląd otoczenia. Wykańczanie domów to także atrakcyjna prezentacja pomieszczeń. Wpływają na nią również wydatnie wykonywane przez nas tynki maszynowe, które mają też tę ważną zaletę, że pozwalają bardzo szybko uporać się z zadaniem tynkowania ścian. Efekt tych prac jest znakomity, a jednocześnie bardzo szybko można je zakończyć, co przybliża właścicieli domu do momentu, w którym będą mogli w nim zamieszkać.

Naszym Klientom możemy także zaproponować usługę wykańczania ścian. Oferujemy tynki maszynowe, czyli nowoczesną metodę nakładania tynków za pomocą agregatu, co znacznie skraca czas robót, nadaje ścianom estetyczny wygląd, wyrównując ich powierzchnie, a także jest opłacalne, zwłaszcza w przypadku dużych obiektów.

W ramach usług wykonujemy:

  • wykańczanie domów „pod klucz”,
  • wszelkiego rodzaju tynki,
  • gładzie,
  • instalacje,
  • malowanie domu.

Otoczenie domów

Na życzenie naszych Klientów możemy fachowo zająć się także zewnętrzną prezencją domu i jego otoczenia. Wykonujemy estetyczne i trwałe pokrycia dachowe, także jeśli chodzi o nowoczesne, modne rozwiązania. Specjalizujemy się również w wykonywaniu nawierzchni na posesji – z kostki Pozbruk, kostki granitowej i płytek chodnikowych, doradzając inwestorom, dzięki naszemu doświadczeniu, najlepsze i najtrwalsze materiały.

Wykańczanie domów realizujemy na terenie miasta Poznań, okolicznych miejscowości a także całego województwa wielkopolskiego.

wykańczanie domów